Головна

Науково-педагогічний склад кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини

Дорофєєва Олена Євгенівна - завідувач кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини, д.мед.н., професор, заслуженний працівник фізичної культури та спорту України, лікар вищої категорії. Є співавтором національного підручника «Фізична реабілітація, спортивна медицина» - для студентів ВМНЗ,  підручника "Фізична реабілітація осіб з особливими потребами", має 135 наукових праць, з них 64 статті одноосібні. 87 статей у провідних фахових виданнях України та науково-метричних виданнях, 4 статті опубліковано в наукових базах Scopus, має 2 навчально-методичних посібника. 

Коршак Василь Михайлович - к.мед.н., доцент. Має 4 патенти на винахід та більше 70 наукових робіт, надрукованих в журналах ДАК МОН України, є співавтором навчального посібника для студентів медичного факультету „Спортивна медицина і фізична реабілітація” , навчального посібника для студентів стоматологічного факультету  «Фізична реабілітація в стоматології», навчального  посібника для англомовного навчання студентів медичного факультету «Sport  MedicineandPhysicalRehabilitation», та «Спортивана  ме6дицина і фізична реабілітація в структурно-логічних схемах», Відповідає за науково – дослідну роботу кафедри.

Овдій Марія Олександрівна - к.мед.н., доцент. Має понад 50 наукових публікацій, з них 2 статті опубліковано в наукових базах Scopus, відповідає за начально-методичну роботу кафедри.

Яримбаш Ксенія Сергіївна - к.пед.н., доцент, доктор філософії. є співавтором підручника «Фізична реабілітація осіб з особливими потребами» та навчального посібника «Основи практичної діяльності в фізичній реабілітації (вступ до спеціальності) для студентів 1-го курсу спеціальності «Фізична терапія. Ерготерапія», має 62 друковані праці, з них 4 статі у наукометричних базах Scopus.

Волинець Людмила Миколаївна - к.мед.н., асистент. Має більше 50 наукових робіт, є співавтором 3 винаходів, та автором 1 винаходу. 

Мельниченко Людмила Володимирівна - асистент. Є співавтором 2 патентів та 35 наукових робіт.

Joomla! Template design and develop by JoomVision

Контакти

Адреса: м. Київ, вулиця Луначарського, 5,

6-й поверх центральної районної поліклініки Дніпровського району,

телефон: (044) 517–72–26,

e-mail: info@sport-med.com.ua

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня3
mod_vvisit_counterВчера21
mod_vvisit_counterНа этой неделе135
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе307
mod_vvisit_counterВ этом месяце1119
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1193
mod_vvisit_counterЗа все время452889

Сегодня: лист. 29, 2020